İYİ PARTİ MİLLİ EĞİTİMİN ÖNÜNDE AND İÇTİ

Tarih : 2023-09-12 / Kategori : Siyaset

İYİ PARTİ MİLLİ EĞİTİMİN ÖNÜNDE AND İÇTİ

İyi Parti Iğdır İl Başkanı Fuat Ata, Andımız'ın ilköğretim okullarında yeniden okutulması yönünde alınan kararla ilgili açıklama yaptı.
 

Parti yönetimi ile Iğdır İl Milli Eğitim Müdürlüğü önününe giderek önce Andımız toplu olarak okuduktan sonra  açıklama yapan Fuat Ata şunları söyledi.” Danıştay 8. Dairesi tarafından alınan karar ile ANDIMIZ'ın ilköğretim okullarında tekrar okutulması gündeme gelmiştir. İYİ PARTİ olarak alınan kararın doğru olduğunu, ANDIMIZ'ın sözde "Yeni Türkiye" masalıyla zihinlerimizden atılmaya çalışılan MİLLET olma bilincini tekrar canlandırılması hususunda büyük önem arz ettiğini düşünüyoruz.
Çözüm süreci adı altında bu memlekete Habur rezaletini yaşatan, terörist sevicilerle aynı platformda gözyaşı döken ve TÜRK toplumunu boş bir hayalin peşinde sürükleyerek MİLLET olma bilincine darbe vuran, hukukun sadece kendi çıkarlarına uygun kararlar verildiğinde arkasında duran bu anlayış, Danıştay'ın aldığı karardan dolayı ziyadesiyle rahatsız olmuştur.

Ülkemize yönelik ekonomik ve diplomatik saldırılar karşısından TÜRK MİLLETİ'nin bölünmez bütünlüğünden bahsederek savunma hattı oluşturmaya çalışanlar, konu AND içmeye gelince TÜRKÜM demekten hiç haz etmemektedirler.

ULUS-DEVLET anlayışına en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE " demeyi kendine zul gören bu anlayışı kabul etmiyoruz ve etmeyeceğiz.
Cumhuriyetimizin kuruluş ilkeleri ile sıkıntıları olan bu anlayışın karşısında TÜRK MİLLİYETÇİLERİ'nin tavrı gayet açıktır ve nettir.” Haber: Zeki Şıktaş

Facebook Beğenenler

Yorum yapılmadı!

Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.