SERDAR ÜNSAL: "ERMENİLER İNŞALLAH AKILLANMIŞTIR"

Tarih : 2023-09-21 / Kategori : Genel Haber

SERDAR ÜNSAL:

              Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Iğdır Azerbaycan Evi Derneği Başkanı Serdar Ünsal: "Son Azerbaycan zaferinden sonra inşallah Ermeniler akıllanmış, akılları başlarına gelmiştir." dedi.

     

  Ünsal: "Karabağ'ın Azerbaycan toprağı olduğunu bütün dünya kabul etmişken, hatta Paşinyan’ın bile kabul ettiği topraklarda, Ermeni Diasporası'nın etkisiyle sözde devlet kurmaya çalışan Ermenilere gereken ders bir kere daha kahraman Azerbaycan ordusu tarafından verilmiş, sözde devletlerinin başına sayın Cumhurbaşkanımız İlham Aliyev’in demir yumruğu inmiştir. Zafer Azerbaycan’ın olmuş yıllar sonra Karabağ bir kez daha Azerbaycan’ın kahraman askerlerini bağrına basmıştır." şeklinde konuştu.

        Karabağ Azerbaycan'dır, diyen Serdar Ünsal: "Karabağ‘da kalmak isteyen Ermenilerin can ve mal güvenliği sağlanacak, onlara Azerbaycan pasaportu verilecektir. Bu teklifi iyi değerlendirsinler. İnşallah Cumhurbaşkanımız İlham Aliyev, Karabağ’ı teröristlerden temizledikten sonra Karabağ'ın statüsünü kaldırarak ayrı bir özerk bölge olma statüsüne son verir. Diğer iller gibi Azerbaycan'ın ili olmasını sağlar." dedi. Haber: Zeki Şıktaş

Facebook Beğenenler

Yorum yapılmadı!

Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası