TADDEF’TEN TARIM İL MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Tarih : 2023-12-08 / Kategori : Kültür & Sanat

TADDEF’TEN TARIM İL MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

            Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri federasyonu Genel Başkan yardımcısı ve   Iğdır Azerbaycan Evi Derneği başkanı Serdar Ünsal,  Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Tingiş’i makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulunarak Yüreğim İrevan’da Kaldı ve Soykırım kitabını hediye etti.
          

 Dernek başkanı Serdar Ünsal, derneğin faaliyetini ve kuruluş amacını anlatarak sivil toplum örgütü olarak her alanda Türkiye ve Azerbaycan’ın sesi olmaya iki ülkenin menfaatleri için mücadele etmeye çalışıyoruz. Özellikle her fırsatta Türk düşmanlığı yapan Türkiye ve Azerbaycan’ı zorda bırakmayı amaçlayan Ermeni diasporasına karşı mücadele ediyor onların gerçek yüzlerini kamuoyu oluşturarak dünyaya basın yayın aracı ile duyurmaya çalışıyoruz. Çeşitli toplantılarla Ermenilerin gerçek yüzlerini anlatıyoruz.”dedi.
          Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Tingiş, Serdar Ünsal‘a anlamlı  ziyaretten dolayı teşekkür ederek dernek çalışmalarında  başarılar diledi. Haber: Zeki Şıktaş

Facebook Beğenenler

Yorum yapılmadı!

Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası