Galip Halkın Galip Liderini Kutluyoruz

Tarih : 2024-02-10 / Kategori : Genel Haber

Galip Halkın Galip Liderini Kutluyoruz

AZERBAYCAN CUMHURBAŞKANI İLHAM ALİYEV’İ TEBRİK EDİYORUZ

İSTAD Başkanı TADEF Basın Sözcüsü Sefer KARAKOYUNLU, Geçtiğimiz günlerde Azerbaycan’da yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde, oyların yüzde 92,1’ini alarak, 5. kez Cumhurbaşkanı seçilen Sayın İlham Aliyev’i tebrik ediyoruz.”dedi.
 
İSTAD Başkanı TADEF Basın Sözcüsü Sefer KARAKOYUNLU, 21 yıldır Azerbaycan’ı yöneten Sayın Aliyev,şimdiye dek birçok başarıya imza atmıştır. Sayın Cumhurbaşkanı Aliyev’in; Azerbaycan’ı, Kafkasya’nın parlayan yıldızı olma yolundaki çalışmaları ve başarıları takdire şayandır. Özellikle Azerbaycan’ın işgal altında olan topraklarının, azadlık mücadelesinde göstermiş olduğu dirayet ve dik duruş, Türk Dünyası’nda büyük bir yankı uyandırmış, dünya harp tarihine altın harflerle işlenmiştir.
 
Türkiye’nin ve Türk Milleti’nin yanında olduğunu beyan eden Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, “İKİ DEVLET, BİR MİLLET” söyleminin slogan olmadığını,“sözde değil, özde kardeş” devletler olduğumuzu her platformda vurgulamıştır. Bölgede barış, istikrar ve güvenin devam etmesi için, İham Aliyev’in tekrar Cumhurbaşkanlığına seçilmesi, Türk Dünyası ve Türkiye’de sevinçle karşılanmıştır. Sayın Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’i tebrik eder, kardeş Can Azerbaycan halkına saygılarımızı sunarız. “ şeklinde konuştu. Haber: Zeki Şıktaş

Facebook Beğenenler

Yorum yapılmadı!

Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası