AK PARTİ’DEN ADAY TANITIM TOPLANTISI

Tarih : 2024-02-10 / Kategori : Siyaset

AK PARTİ’DEN ADAY  TANITIM TOPLANTISI

Iğdır’da aday tanıtım toplantısı: AK Parti İl ve ilçe adaylarını duyurdu.

 Ak Parti Alyans düğün salonunda aday tanıtım toplantısı gerçekleştirerek il ve ilçe ve belde  belediyesi adaylarını açıkladı.
 
          Ak Parti Alyans düğün salonunda aday tanıtım toplantısı gerçekleştirerek il ve ilçe ve belde  belediyesi adaylarını açıkladı.
Tanıtım toplantısına AK Parti Grup Başkanvekili ve Ankara Milletvekili   Dr. Leyla Şahin Usta ile Doğu Anadolu Bölge ve İl Koordinatörü   Nuh Dağdelen, Ak Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz, MHP İl Başkanı Hüseyin Ateş,  Belediye Başkan Adayları,  Parti Teşkilatında geçmiş dönemlerde çeşitli kademelerde görev almış üyeler, mevcut teşkilatlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Ak Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz, Sayın Genel Başkan Yardımcısı, Sayın Milletvekilimiz, İl Koordinatörümüz ve Belediye Başkan adayları, MHP İl Başkanımız, Ak Partimizin davacı arkadaşlarım hepinizi gönülden selamlıyorum. Bugün il, İlçe ve Belde adaylarımızı tanıtmak için buradayız. Tabi belediyecilik değince akla hizmet geliyor. Hizmet denice de akla Ak parti geliyor. Bizim bir tek amacımız var oda hizmet etmektir. Bu vesile ile Belediye başkan adaylarımızı yalnız bırakmayacağız. Kazanmak için birbirimize sım sıkı bağlanacağız. Ve başkanlarımızı o makamlarımızda göreceğiz.  Bu dönüm noktası inşallah sayın Cumhurbaşkanımız önderliğinde milletimizin kararlılığıyla ona yakışır bir şekilde sonuçlanacaktır. Biz elimizden geleni yapacağız. İktidarda Iğdır için gerekeni yapacaktır. Bundan hepiniz emin olun. MHP İl Başkanımızla birlikte hareket ederek başaracağımıza inancım tamdır. Adaylarımızın ilimize, ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyoruz. ”dedi.
 
Iğdır Belediye Başkan Adayı Ülkü Öcal’ise, “Bugün bizim için coşkulu bir gün ilçe ve beldelerimizin adaylarını tanıtıyoruz. Iğdır Sevdalıları burada, 2024 Yılında Iğdır Türkiye yüzyılında gerçek belediyeciliği yaşayacaktır. ”dedi.
 
Öcal, 20 Yıllık bir tecrübe ile belediye başkanı seçildiğim taktirde Iğdır kalkınmada yatırımda çağ atlayacaktır. ”dedi.
 
Öcal, Plan ve projelerini sıralayarak 31 Mart’ta bu projelerin hayata geçmesi ve Iğdır’ın gelişmesine katkı sunmak için sandıklara sahip çıkacağız, hizmetin gelmesi için oyunuzu Cumhur ittifakı adayı olarak Ak partiye vereceksiniz. Ve Ak Parti belediyeciliğini hap beraber yaşayarak göreceğiz. Ak Parti Belediyeciliği olarak Iğdır’a altın çağını yaşatacağız. Muhalefet belediyeciliğinin Iğdır’a vereceği hiçbir şey yoktur. Bunu sizlerde iyi biliyorsunuz Iğdır 4 yıllık görevlendirme belediyecilikte neler kazandı hep beraber gördük. Bu hizmetler iktidarın gücü ile oldu. İktidarla uyum içinde olmalıyız ki Iğdır’a hizmet gelsin’ ” şeklinde konuştu.
 
MHP İl Başkanı Hüseyin Ateş’ise, Seçim sahasında gece gündüz demeden Ak Parti teşkilatı ile birlikte istişare ve mücadele halinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye yüz yılına adım adım ilerlerken Iğdır’dan Ağrı Dağının eteğinden de bir ışık biz yakacağız. Adaylarımıza da çalışmalarında başarılar diliyorum. ” dedi.
 
Daha sonra ilçe ve belde adayları tanıtıldı. Toplu fotoğraflar çekilerek birlik mesajı verildi.
Haber: Zeki Şıktaş
Haber: Zeki Şıktaş

Facebook Beğenenler

Yorum yapılmadı!

Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası