KÖYLÜLERİN İSTEK VE TALEPLERİ YERİNDE DİNLENİYOR

Tarih : 2024-02-23 / Kategori : Genel Haber

KÖYLÜLERİN İSTEK VE TALEPLERİ YERİNDE DİNLENİYOR

Köylerimizin genel sorunları ve taleplerinin yanı sıra vatandaşlarımızın da istek ve talepleri yerinde dinleniyor

    Vali yardımcısı Ömer Said Karakaş ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yüksel Kasım Çarman köylerimizde yapılan yatırım ve çalışmaları yerinde incelemek üzere Necefali, Kadıkışlak, Çakırtaş, Panik ve Yüzbaşılar köylerini ziyaret ettiler. 
             Vatandaşların sorun ve taleplerini yerinde görmek ve çözüme kavuşturmak amacıyla köy ziyaretlerini sürdüren Vali Yardımcısı Ömer Said Karakaş ve Genel Sekreter Yüksel Kasım Çarman’a İl İdare ve Denetim Müdürü Çetin İden, Devlet Su İşleri Iğdır Şube müdürü İzzet Turan ve İl Özel İdaresi Birim müdürleri eşlik ettiler.
           Necefali, Kadıkışlak, Çakırtaş, Panik ve Yüzbaşılar köylerinde yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Vali Yardımcısı Ömer Said Karakaş Köylerimizin genel sorun ve taleplerini de yerinde dinledi. Tarım ve hayvancılıkta kullanılan sulama suyunun git gide problem haline geldiğini dile getiren vatandaşlara Vali yardımcısı Ömer Said Karakaş önümüzdeki birkaç yıl içerisinde tamamlanacak olan Tuzluca barajı projesiyle bu sorunun tamamen ortadan kalkacağını söyledi. 
          Ziyaretlerde köy muhtarları ve vatandaşlarla sohbet ederek vatandaşlarımızın sıkıntı ve taleplerinide dinleyen Vali Yardımcısı Karakaş sorun ve eksiklikleri devletin imkânları dâhilinde en kısa zamanda çözüme kavuşturacaklarını söyledi.
 
Haber: Zeki Şıktaş

Facebook Beğenenler

Yorum yapılmadı!

Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.