DT. CENGİZCAN TUNAY VE BABASI ALİ TUNAY’DAN NAZİK ZİYARET

Tarih : 2024-03-15 / Kategori : Sağlık

DT. CENGİZCAN TUNAY VE BABASI ALİ TUNAY’DAN NAZİK ZİYARET

Şehrimizin değerli şahsiyetlerinden araştırmacı yazar Ali Tunay ve kıymetli oğlu genç diş hekimimiz Dt. Cengizcan Tunay gazetemiz genel yayın yönetmeni Cabbar Şıktaş’a dost ziyareti gerçekleştirdiler.

Gençlerimize örnek olabilecek bir eğitim vizyonuna sahip olan ve beyefendiliği ile takdir edilen diş hekimi Cengizcan Tunay babası Ali Tunay ile gazetemize bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.
 
Mezun olduktan sonra Iğdır’da diş kliniği açan ve hastalarını muayenehanesinde kabul eden Tunay, yaptığı çalışmalarla ilgili olarak: “Mezun olduktan sonra şehrimize yerleşme kararı aldım ve açmış olduğum muayenehanede hastalarımı kabul etmeye başladım. 
 
Tedavilerimiz ve uygulamalarımızı şöyle sıralayabilirim: implant tedavisi, diş beyazlatma, gülüş tasarımı, restoratif diş tedavisi (dolgu uygulamaları), endodonti (kanal tedavisi), periodontoloji (diş eti hastalıkları tedavisi), protetik diş tedavileri; her türlü sabit, hareketli, köprü ve kron uygulamalar, Zirkonyum Lamina Veneer, TME tedavileri (çene eklem tedavileri), gömülü 20 yaş cerrahisi ve her türlü dental cerrahi operasyonlar. Tüm dental botox uygulamaları, diş sıkma, gıcırdatma tedavileri yapmaktayız.
 
Amacımız içinde büyüdüğümüz Iğdır'ımız ve ahalisine genç, dinamik ve yenilikçi kadromuzla hizmet etme anlayışında; devamlı kendini yenileyen ve geliştiren, meslek bilincinden kopmadan insan sağlığı ve görünümünde önemli bir yeri olan ağız ve diş sağlığı alanında ekip olarak katkı sunmaktır.
 
Cengizcan Tunay Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak hastalarımızın sağlığını önemsiyor, onlar için en uygun gülüşleri tasarlıyoruz. Hastalarımızın memnuniyeti bizler için önemli. Bu sebeple 2023 yılında memnuniyetlerini değerlendirmek için ulaştığımız hastalarımızdan aldığımız sonuçlara göre %98.8 hasta memnuniyet oranımız olduğunu paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.” dedi.
 
Genç hekimimize nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz. Haber: Zeki Şıktaş

Facebook Beğenenler

Yorum yapılmadı!

Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.