Uzun zamandan beri MHP belediye başkan aday adaylarını basından izliyorum ..
    Çeşitli yorumları okuyorum..
Üzülerek belirteyim ki, ya adaylar birbirlerinin hakkında konuşuyor ya da birileri adaylar adına provakatörlük yapıyor…!
    Yok filan aday şöyleymiş filancının durumu buymuş .. Gibisinden laflar…! Hiç kimseye kazanç değil zarar getirir…Hele hele hiç kimseye yakışmayan filancı adaylar çantacı onları istemiyoruz laflarını ortaya atanlar bu konuda birilerinin oyununa geldiklerinin farkında değiller. Çünkü gaflet delalet içindeler…
    Iğdır'ın dışında yaşayanlar, gönülleri Iğdır sevdasıyla yananlara  çantacı demek  ne kadar doğru olur..
İnsan Iğdır dışına okumaya gitmesin mi ?.. Dışarıda para kazanmasın mı?.. Iğdır'a hizmet için aday olmak istiyorlar bundan doğal ne olabilir ki..
Hepiniz pırıl pırıl değerli insanlarsınız.. İçinizden biri aday olacak. Allah kime nasip etmişse o olacak bunun önüne geçemezsiniz…!
Bunun için kimse kimseyi karalamasın, incitmesin, kırmasın..
Yarın herkes yüz yüze bakacaktır..!
Kimse, filancı aday adayı şu partiye gitmişti. Şimdi MHP de ne işi var demesin….
    O zamanki şartlar onu gerektirmiştir….
    Bu kişilerin inandıkları davaya verdikleri hizmeti kim inkar edebilir ki… Sizlere düşen görev birlik beraberliğinizi korumanızdır.. Bir araya gelerek kuran-ı Kerime ve bayrağa yemin içmeniz gerek, kim aday olursa olsun olmayanlar kendileri adaymış gibi çalışacaklar diye..
Bunu birileri gerçekleştirmelidir.
    Yapılan bir toplantıda sadece Timur Selçuk Bey yemin etmiştir. Diğer 5 aday ise susmayı tercih etmiştir.(basından okuduğum kadarıyla çünkü bütün gazeteciler! Çağrılırken nedense beni çağırmamışlardır..!Meraklısı da değildim zaten…!)
    Son söz olarak,
    Eğer 22 Temmuz seçimlerinden ders aldıysanız diyeceğim o ki birlik olunuz…Ufak tefek basit işlerle uğraşmayınız.. ! Sizler ufku geniş nefislerini yenmiş ateş çemberinden geçmiş insanlarsınız…
    Sizlerin arasında olacak bir çatlak…
    Pusuda bekleyen birilerinin  ekmeğine yağ sürecektir…. O zaman 22 Temmuz seçimlerinde dincelip vebal altında kalanların durumuna düşeceksiniz…
Tarih bile sizleri af etmeyecektir… Unutmayın gün birlik günüdür…Herkese sevgiyle yaklaşın..
Belli kesimi değil" Ne Mutlu Türküm diyen" herkesi kucaklayın…
    CHP'li,DP'li ANAP'lı ,AKP'li, bütün partili herkesi ,tarafsızı bağımsızı MHP çatısına davet edin o zaman başarı sizin olur ..
    22 Temmuz seçimlerindeki gibi bu "Ne Mutlu Türküm diyenleri "bir kez daha ağlatmamış olursunuz…

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.