Serdar ÜNSAL DR. DOĞAN BÜYÜKDAĞ ZORU BAŞARDI
Tarih : 2010-04-20
Tüm Yazılar

Serdar ÜNSAL     Yıllardır hep köşemde yazmışım hafta sonları iki nöbetçi eczane olsun diye bir ara yaptılar sonrada vaz geçtiler.
     Yine hafta sonları veya geceler nöbetçi bir diş doktoru olsun diye yazı yazdım. Nihayet bu gerçekleşti. Yıllardır hiç kimsenin yapamadığını Dr. Doğan Büyükdağ Iğdır tarihinde ilk defa gerçekleştirerek Ağız ve Diş sağlığı Merkezini geceleri ve hafta sonu da  hizmet verir hale getirdi..
     Göreve geldiği günden beri  Ağız ve Diş sağlığı Merkezini büyük şehirleri aratmayacak şekle sokmaya çalışan Başhekim Dr.Doğan Büyükdağ bunu başararak hastalara büyük şehirlerdeki gibi hizmet sunmaya, her türlü diş çekimi protez diş yapımı hizmeti vermeye başlayarak hastaları artık Erzurum’a veya özel diş doktorlarına gitmekten kurtardı.
     Ağız ve Diş sağlığı Merkezinde laboratuvarlar kuran, artan doktor sayısı ile büyük şehirlerdeki gibi halka hizmet veren bir merkez haline getiren başhekim Dr. Doğan Büyükdağ’ı kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
     Gerçektende geceleri ağırmaya başlayan dişimizi çektirmek veya tedavisini yaptırmak için çaresiz kaldığımız çok zaman olmuştur. Gittiğimiz hastanenin acil polikliniğide diş doktoru olmayan pratisyen doktordan aldığımız ağrı kesici ile sabahı zor etmedik mi. Şimdi mesai bittikten sonra 16.00 ile 23.00  saatleri, hafta sonları ise saat 09.00 ile 17.00 arası Ağız ve Diş sağlığı merkezine giderek diş problemimizi halletmemiz mümkün.
    Ağız ve Diş sağlığı merkezini Ağız ve Diş sağlığı konusunda ciddi anlamda cazibe merkezi haline getiren aşırı hasta yoğunluğuna karşın, doktor ve personel eksikliğine rağmen hizmet kalitesinden ve hızından ödün vermeden hastaların memnuniyetini kazanmaya devam eder hale getirin, dolgu ve tedavi hizmetleri yanında her tür protez hizmetini verir hale gelmesini sağlayan  özel hastaneleri aratmayacak nezihlikte bir ortamda kaliteli hizmet verilmesini sağlayan Dr. Büyükdağ’a başarılar  dilerken bütün bu hizmetlerin gerçekleşmesinde her türlü desteği veren Iğdır’ın sağlık sorunları ile yakından ilgilenen sayın Milletvekilimiz Ali Güner beye ve Sağlık Bakanına da  teşekkür ediyoruz.
      Atalarımız ne güzel demiş “İşi ehline ver ama bir ekmeği de  fazla ver” diye..

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.