Serdar ÜNSAL HALA ERMENİ KARDEŞLİĞİ Mİ??
Tarih : 2010-04-27
Tüm Yazılar

Serdar ÜNSAL    Türkiye ile Ermenistan arasında imzalanan protokoller ,açılması düşünülen sınır kapılarından sonra bir yazı yazmış Ermeni Kardeşliğiniz hayırlı olsun “demiştim.
    Aradan geçen süreç içinde Ermeniler uzatmış olduğumuz dostluk eli maalesef geri itilmiş,yapılan protokoller anlaşmalar dondurulmuş bu da yetmez gibi 24 Nisan da sözde soykırım iddialarıyla Türkiye köşeye sıkıştırılmaya şehit kanlarıyla sulanmış olan şerefimiz şanımız Türk bayrağımız Ermeni taşnaklarca yakılmıştır.
    Ermeniler bu hareketi ile Türk milletinin sabrını bir kere daha sınamışlardır.
    Son gelişmeler göstermiştir ki Ermeniler , hala gerçek olmayan 1915 yılı olaylarının peşinde  Türkiye’yi dünya ülkeleri nezdinde zor durumda bırakmayı amaçlamakta Türk düşmanlığından vaz geçmemektedir.
    Ermeniler Türk milleti ile dost olmaktan vaz geçtikleri halde biz hala gelin dost olalım diyoruz.Bir avuç kanı bozuk insan sözde soykırımın yıl dönümünü anıyorlar.Ermenistan devlet başkanı Hocalı faciasının baş sorumlusu eli kanlı  Serkisayan bu sözde Türk aydınlarına Orhan Pamuk’a Taner Akçam’a teşekkür ediyor… Nasıl bir zamanlar hepimiz Ermeniyiz adı altında yüzlerce insan ortaya çıktığı gibi şimdi de “1915 yılında Ermenilere soykırım uygulandı” diye Türk vatandaşları ortaya çıkıyor anma toplantıları yapıyor…..! Bu insanlar neyin peşindeler  ..Kimler.. !!! Damarlarında  ne kanı dolaşıyor araştırmak lazım..Asil Türk kanı dolaşmadığı kesin…de !!!
    Şimdi sormak lazım …1915 yalanlarına ağıtlar yakıp yas tutan sözde aydınlar 1992 yılında Hocalı’da hür dünyanın gözü önünde katledilen Azerbaycan Türk’ü için neden kıllarını kıpırdatmıyorlar. Neden anma toplantıları yapmıyorlar. Neden işgalci Ermeniler Dağlık Karabağ ve işgal ettiği 5 şehirden çekilsin demiyorlar…Yoksa 1992 yılındaki “Onlar bizden değil Şiiler..”zihniyetini mi? Güdüyorlar…
     Bu kadarda Ermeni hayranlığı fazla Türk düşmanlığı da çok diyoruz…
     Artık sabrımız taşıyor.Ermeni kardeşliği içinde olanlar akıllarını başlarına alsınlar…Ermeni taşnaklar ,teröristler  açıkça kardeş değil düşman olmak istiyorlar….
     Onların anladığı dille konuşma zamanı gelmedi mi sizce…….!!!!!!!!!!!?????

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.