Derya AKDEMİR Ermenistan`da bir komedyen var
Tarih : 2020-08-15
Tüm Yazılar

Derya AKDEMİRErmenistan`da bir komedyen var 

Ermenistan`da bir komedyen var. Son zamanlar tüm dünyanın canı sıkıldıkça izleyip güldüğü.ilahi adalet arada kafasına tokat sallıyor bu şahsın. Mesla öyle oluyor ki, çıkıp Karabağ Azerbaycandır diyor. Avrupa da sıkılmış olmalı bu durumdan ki sen özür dile kurtul diyor, belki özür dilerse mükafatlandırılıcak. Psikolojisi bozuk olduğu herhalinden belli. Dünya onu gafları ve kendini ve yandaşlarını düşürdüğü komik durumlarla anıyor. Ülkesinde paşinyana istifa sesleri duyulsa da, o komik hallerini haksız hırslarına yama yapmakta halaa. Siyasi platformda Azerbaycan`a yaptığı haksızlıklar karşışında dudak ısırarak yaramaz çoçuğu sergileye dursun... 
Özür dilemek bir erdemdir. Sen siyasi bir lider isen erdemli olmak zorundasın. Yeni nesli kandırarak bir kahraman olamazsın, o nesil birgün seni asacak kadar erdem sahibi olur. Paşinyan, sen komik bir piyonsun fikrimce.
Ermeni bayrağı:Kolumbiya bayrağının test dönmüş hali.
Kültür:Türkiye, Azerbaycan
Müzik:Azerbaycan, Türkiye
Toprak:Azerbaycan
Hava, su:Bedava
Özet olarak durum bu ve senin bir ülke ve milletten bahsedecek hele ki lider olacak vasfın nasıl olabilir? Sanırım senin seçmenlerin de aynen senin gibi komik.

Derya Akdemir

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası