BEDENSEL ENGELLİ SPORCUMUZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Tarih : 2019-01-18 / Kategori : Spor

BEDENSEL ENGELLİ SPORCUMUZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

BEDENSEL ENGELLİ SPORCUMUZDAN GÖĞSÜMÜZÜ KABARTAN BAŞARI

           Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Havalı Silahlar Tüm Dallar Türkiye Şampiyonasında İlimiz Sporcularından Hakan ABAKAY havalı silahlar Tüfek katagorisinde Türkiye 1. Si oldu. 
          Yarışmaya ilimizi temsilen katılan diğer sporcumuz Ömer ÜĞDÜL ise yine tüfek kategorisinde  ilk 8 ‘e kalarak final maçlarında yarışıp, yarışmayı Türkiye 6.sı olarak tamamladı. Sporcularımızın bu önemli başarıları elde etmesine katkı sağlayan  Iğdır Gençlik Ve Spor İl Müdürü Şerafettin Yiğit  ve antrenörü  Semra AYDIN'nı tebrik ederiz. 
          Gençlik ve Spor İl Müdürü  Şerafettin Yiğit, makamında ağırladığı sporcuları  tebrik ederek " Bütün İmkanlarımızla Özel Sporcularımızın yanındayız.Sporcularımızın soğuk hava şartlarına rağmen azimli bir şekilde  antrenmanlarını aksatmadan yapmaları ilimizdeki diğer engelli sporcularımıza da örnek teşkil etmektedir.
        Engellerin azimle nasıl aşıldığını bizlere gösteren sporcularımızı tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz "dedi..

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.