IĞDIR 'DA Kİ LİSELER ARASINDA KUR'AN-I KERİM'İ GÜZEL OKUMA YARIŞMASI DÜZENLENDİ

Tarih : 2018-06-08 / Kategori : Eğitim

IĞDIR 'DA Kİ LİSELER ARASINDA KUR'AN-I KERİM'İ GÜZEL OKUMA YARIŞMASI DÜZENLENDİ Bahceşehir Koleji

yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

     Iğdır 125.Yıl Anadolu Lisesi konferans salonunda  gerçekleşen Kur'an-ı Kerim'i Güzel okuma yarışmasına İl Milli Eğitim Müdürü yardımcısı Ahmet Gelal, Il Milli Eğitim Din Öğretimi Şube Müdürü Yakup Alhan, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencileri katıldı.

 

       Programın açılış konuşmasını yapan Din Öğretimi Şube Müdürü Yakup Alhan, kaybedenin olmadığı bir yarışma olması sebebiyle öğrencilerin Kur'an-ı Kerim'i güzel okuma ve yarışmaya katılım sağlamasının önemini dile getirdi.
                 Yarışmada öğrenciler jüriye hazırlamış oldukları güzel okuyuşlarını sundular.
Yarışmanın neticesinde MEV Anadolu Lisesi öğrencisi Murat Erten 1.liği, Iğdır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi  Muhammet Barulay 2.liği, 125.Yıl Anadolu Lisesi öğrencisi Yasin Galıtekın 3.lüğü alırken yarışmaya katılan diğer okullarımız 4.olmuştur.
             Dereceye giren öğrencilere Koordinatör okul 125.Yıl Anadolu Lisesi Müdürlüğünün  hazırladığı çeşitli hediyeler  verildi ayrıca Iğdır  Milli Eğitim Müdürlüğünce jüri üyelerine  plaket takdim edilerek program tamamlanmış oldu.

Facebook Beğenenler

  1. serhat salam 2018-06-11 15:24:09

    Şimdi diyanetin 21. yy daki işlerine bir bakın Allah aşkına.Şu yüce kitabın neresinde yazıyor beni telefuz edin diye.Anlam ve içeriğinden bahseden var mı?Bakın bakalım ilim ve irfan sahibi topluluklara onlardan hiç ders almıyormusunuz?Kuranın getirdikleri bıyık sakal ve arapça harfleri tekrarlamaktan mı ibaret,yoksa akıl ilim ile yükselmek mi?

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.