IĞDIR AZERBAYCAN EVİ DERNEĞİNDEN AZERBAYCAN TÜRKİYE KARDEŞLİĞİNE DESTEK VEREN ERDAL BAGANE’YE TEŞEKKÜR BELGESİ

Tarih : 2017-08-17 / Kategori : Genel Haber

IĞDIR AZERBAYCAN EVİ DERNEĞİNDEN AZERBAYCAN TÜRKİYE KARDEŞLİĞİNE DESTEK VEREN ERDAL BAGANE’YE TEŞEKKÜR BELGESİ Bahceşehir Koleji

yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

       Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri federasyonu Genel Başkan yardımcısı ve   Iğdır  Azerbaycan Evi Derneği başkanı Serdar Ünsal, yönetim kurulu üyesi, Ali Şıktaş ile birlikte Türkiye Azerbaycan kardeşliğine destek veren Iğdır Zabıta Müdürü Erdal Bagane’ye teşekkür belgesi verdi.

 

     Serdar Ünsal, teşekkür belgesini verirken yaptığı konuşmada ” İlimizde dernek olarak yaptığımız her etkinliğe katılarak destek veriyorsunuz. En son Hocalı soykırımını anma toplantımıza katılarak, Ermenice yazının kaldırılması için açtığımız imza kampanyasına  verdiğiniz destek ve Türkiye Azerbaycan kardeşliğine katkı sağlamak için kurulan derneğimize yaptığınız manevi yardımlardan dolayı sizleri kutlar çalışmalarınızda başarılar dilerim.”dedi.
    Zabıta Müdürü Erdal Bagane de   ince düşüncenizden dolayı derneğinizi kutlar başarılar dilerim.Ermeni meselesi bizim milli meselemizdir.Benim dedelerimi de Ermeniler katletmişlerdir. 1920 yılında bu bölgede yaptıkları mezalimi,1992 yılında Azerbaycan da Hocalı da ki katliamı unutmamız mümkün değildir.Sizin derneğiniz Ermenilerin gerçek yüzünü topluma anlatıyor Azerbaycan Türkiye kardeşliğine katkı sağlıyor.Her zamanın yanınızdayım “dedi.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.