Serdar ÜNSAL BENDE TARAF GAZETESİ MAĞDURUYUM
Tarih : 2019-07-11
Tüm Yazılar

Serdar ÜNSAL               2011 yılı olmalı Emniyet müdür gazetecilerle kahvaltıda buluşmuştu herkesle tanışıyordu. Sıra Taraf gazetesi muhabirine gelmişti. Taraf gazetesi muhabiri olduğunu söyledi. Emniyet müdürü spor gazetesi taraftar gazetesini anlayınca ben müdahale ederek ”Amerika dan gelen Yasemin Çongarın kurduğu gazetedir.”dedim. Taraf gazetesi muhabiri yok biz ABD nin kurduğu gazete değiliz diye cevap verdi. Kahvaltıdan ayrıldıktan  2 saat sonra TRT ve AA Erzurum Bölge müdürleri arayarak sen “Taraf gazetesine Amerika’nın kurdurduğu gazete demişsin “Ankara genel müdürlüğümüz soruyor Taraf gazetesi yöneticileri aramışlar muhabirinizi niye böyle demiş” Bende olanları anlattım.Ama Fetöcüler  öğle tepki göstermişlerdi ki  bir ay sonra TRT ve AA muhabirliğinden alındım.Erzurum bölge müdürlerim çok direndiler ama emir büyük yerden Fetöcülerden  Iğdır da ki siyasi partideki uzantılarından olunca bir şey yapamadılar. 
          AA bölge müdürü Muhammet İspirli bey  çok mücadele  etti Ama soyadı Sürmeli olan yurt haber müdür yardımcısı (Fetöden işten atıldığını duydum)illa görevine son ver dedi.
                Hele TRT  muhabirliği için Allah rahmet etsin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel gibi 3 kez  gittim geldim. Şimdi düşünüyorum. Demek ki o zaman ben doğruyu demişim. Taraf gazetesi Fetö ve ABD nin kurduğu gazeteydi. Şimdi tarih oldu.Yöneticileri cezaevinde veya firarda…
                Şimdi her gün “”Fetöcü yakalandı “diye haber okuyoruz. Sonuç 3-6 ay bir yıl sonra serbest fetöcü olanlar yine makam ve mevkide..!! Kirpito olanlar şimdi benden daha  önemli yerdeler ..Biz fetöcü değil  şu cemaateniz  diyorlar. Dikkat edin fetö zamanından  çok  dernek filan sayısı çoğalmıştır.Filan cemaat  şu cemaat şu dernek diye …(Gerçek dernekler  hariç  gerçekten vatan sevdalısıdırlar.)Ticarette söz sahibiler ..Fetö mağduru olanlar  ise yine mağdurdurlar çünkü gerçekleri  söylüyorlar.Kirpito fetöcüler de yetkili mercilere ,toplantılarda Fetöye karşı  mücadele edenleri fetö mağduru olanları kötülüyorlar.
                Ne diyelim biz kendimizi biliriz.. Ne kadar vatan , bayrak, millet sevdalısı olduğumuzu anlatmamıza  ,reklam yapmamıza gerek yoktur.Çünkü” Biz bu vatanı, bayrağı, Türk milletini karşılıksız sevdik” Ve bu sevdamız sonsuzdur.Hiç bir cemaata,tarikata,guruba,partiye,  bağlılığımız yoktur.Bağlı olduğumuz ,canımızı seve seve vereceğimiz cemaatimiz , tarikatımız ,Atatürk’ün kurduğu Türk Cumhuriyetidir .Türk Milletidir,Türk bayrağıdır .kısacası Türkiye’dir.Vatanımıza göz koyanın gözünü oyarız.Bunun ispatı da Çanakkale zafer, Kurtuluş savaşı,ve 15 temmuz hain Fetö darbe girişimidir.
                Son söz; konuşmacılar neden” 15 Temmuz hain Fetö darbe girişimi demiyor da “15 Temmuz darbe girişimi”diyorlar.Yoksa bu darbe “FETÖ”DARBE GİRİŞİMİ DEĞİL Mİ!!?” YOKSA FETÖCÜLERİ UNUTTURMAYA  MI ÇALIŞIYORLARI “ BİRİLERİ AÇIKLARSA ÖĞRENMİŞ OLURUM..!!

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.

Kerbela

Kerbela Sayfası