Iğdır Devlet Hastanesinde Toplu Sünnet Töreni

Tarih : 2017-08-19 / Kategori : Sağlık

Iğdır Devlet Hastanesinde Toplu Sünnet Töreni Bahceşehir Koleji

yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

Iğdır İl sağlık Müdürlüğü ve  Iğdır Devlet hastanesi Iğdır Valiliği koordinesinde ortaklaşa toplu sünnet programı  düzenledi.

 

               Iğdır İl sağlık Müdürlüğü ve  Iğdır Devlet hastanesi Iğdır Valiliği koordinesinde ortaklaşa toplu sünnet programı  düzenledi.
            İlk günde 60 Çocuk sünnet oldu.
               Iğdır devlet hastanesinde düzenlenen toplu sünnet şöleninde konuşan  Iğdır Devlet hastanesi Başhekimi Dr. Nevruz Erez,” Hastanemizde toplu sünnet programı düzenledik 150 çocuk kaydı yaptırdık. Yoğun talepten dolayı bu sayı 180’e çıktı. Bu gün 180 çocuktan 60 çocuğumuz sünnet olmuş durumda sünnet törenimiz 3 gün sürmesi planlanmaktadır. Bu güzel etkinliğe katılım sağlayan sayın valimize, Kurum müdürlerimize Sünnete katkı sağlayan çocuklara çeşitli yardımlarda bulunan  iş adamlarımıza, sünneti gerçekleştiren sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum.”dedi.
            Iğdır Valisi Enver ünlü, “Bu sene sünnet olacak çocuklarımızın sünnetlerini Iğdır Devlet Hastanesin de hijyenik bir ortamda uzmanlar tarafından yapılması güzel bir olay Bu gün gerçekleşen tören kapsamında 180 çocuğumuz erkekliğe ilk adım atmış oldu.
 Aileler ve çocuklar uygulamadan çok memnun. Allah ailelere çocuklarının mürüvvetini de görmeyi nasip etsin. Sünnet törenimiz çocukların hayal ettiği şekilde olacaktır. Çocuklarımız iyeleştiğinde  çocuklarımız için sünnet konvoyu düğünü  düzenleyeceğiz.”dedi.
               Sünnet töreni dualar okunmasıyla devam etti. Ailelere ve çocuklara çeşitli ikramlar sunuldu.
              Vali Enver Ünlü ve emniyet Müdürü Orhan Çevik ,Toplum destekli polislerin sağladığı çeşitli hediyeleri  Sünnet olan çocukları yataklarında ziyaret ederek verdiler.
               Aileler, Toplu sünnetten dolayı Iğdır Valisi Enver Ünlü’ye, İl Sağlık Müdürü Alpaslan Erol’a, Iğdır Devlet hastanesi Başhekimi Dr. Nevruz Erez’e ve iş adamlarına  katkılarından ve desteklerinden ötürü teşekkür ettiler.
Sünnet olan çocuklarda erkekliğe ilk adımı attıkları için çok mutlu olduklarını söylediler..

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.