BAŞHEKİM DR. RAŞİT İLHAN GÖREVİNE BAŞLADI

Tarih : 2017-12-25 / Kategori : Sağlık

BAŞHEKİM DR. RAŞİT İLHAN GÖREVİNE BAŞLADI Bahceşehir Koleji

yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

    Iğdır Devlet Hastanesi başhekimliğine atanan Dr. Raşit İlhan, görevine başladı.
Eski başhekim Dr. Nevruz Erez’in tayininin Ankara’ya çıkması üzerine yerine atanan Dr. Raşit İlhan, Iğdır’a imkânlar kapsamında en güzel hizmetleri sunmayı hedeflediklerini, hastanenin gelişmesi ve büyümesi için üzerine düşeni en iyi şekilde yapacağını belirtti.

 

     Iğdır Devlet Hastanesi’nin bölgeye hizmet sunduğuna dikkati çeken İlhan, şunları kaydetti:
          “Bölgeye hizmet eden büyük bir hastanemiz var. Bu nedenle hizmeti en üst seviyede vermemiz gerekiyor. Iğdır ve ilçelerinden değil Ağrı, Doğubayazıt, Kars Kağızman ve Nahcıvan Özerk Cumhuriyetinden gelen hastalarımız var. Bir nevi bölge hastanesi konumundayız. Dört yıldır hastanemizde görev yaptığım için hastalarımızın taleplerini biliyorum. Taşın altına elimizi koyduk, mesai mefhumu gözetmeden çalışacağız.” 
                İlhan, İlk olarak acil bölümü yeniledik bölümlere ayırdık hafif hastalar orta ve ağır hastalar şeklinde doktor ve personel takviyesi yaptık . Acil vakalara anında müdahale edilecek.Temizlik konusuna eğildik.Günlük temizliğin yanında  Her hafta genel temizlik yapılacak. Hasta ziyaretlerini düzenleyeceğiz belli saatin dışında hasta ziyareti olmayacak. Halkımızdan isteyim temiz hijyenik bir hastane istiyorsak ziyaret saatlerine uyacağız. Doktorlarımız özverili çalışıyorlar. Daha çok çalışacaklar. Hep Bilgi işlemden şikâyet vardı bunu düzenledik. Daha iyi daha hızlı çalışacaklar görevlerinin başında olacaklar.2019 yılı Iğdır devlet hastanesi için değişim hizmet yılı olacak hasta memnuniyeti artacak.”dedi.     
           İlhan "Hasta memnuniyetini artırmak adına etik ve bilimsel kurallardan ödün vermeden halkımızla sağlıklı iletişim kurmayı amaçlamaktayız, halkımızın desteği ile en kaliteli sağlık hizmetlerini sunmaya çalışacağız" diye açıklamalarda bulundu.        
       Dr.  Raşit İlhan   kimdir:1985 Yılında Konya’nın Karapınar ilçesinde doğan Raşit İLHAN ilköğretimini burada tamamladıktan sonra orta ve lise öğretimini Nevşehir’de yaptı.
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra 2010 yılında Cizre Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamladı.Fırat Üniversitesinde Kadın Doğum dalında uzmanlık eğitimi alan İLHAN 2014 yılında Iğdır Devlet Hastanesine Kadın Hastalıkları Uzmanı olarak atandı.2014 yılından beri aktif olarak Iğdır Devlet Hastanesinde görevini sürdürmektedir. 

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.