ÖĞRENCİLERDEN LÖSEV’E ANLAMLI BAĞIŞ

Tarih : 2018-04-21 / Kategori : Gündem

ÖĞRENCİLERDEN LÖSEV’E ANLAMLI BAĞIŞ yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

       Iğdırlı  öğrenciler örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza atarak  Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) ‘e para bağışında bulundular.

 

                       Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV)     yararına bir organizasyon yapan Iğdır merkez İnönü Ortaokulu öğrencileri, okulda ‘Harçlığımı  LÖSEV’le Paylaşıyorum Projesi'ni hayata geçirdi.,
           Öğrenciler kumbarada biriktirdikleri paraları LÖSEV’e bağışladı. İnönü Ortaokulu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü öğrencileri; Müdür Yardımcısı Ercan Aydemir ve Kulüp Danışman Öğretmeni Serpil Güler öncülüğünde toplum hizmeti kapsamında sınıf kumbarası oluşturarak harçlıklarından arttırdıkları parayı Bankaya giderek LÖSEV ' e bağış yaptılar.
         Müdür Yardımcısı Ercan Aydemir,” Sosyal sorumluluk projesi kapsamında böyle bir projeyi hayata geçirdiklerini ve öğrencilerin biriktirmiş oldukları paraları Lösev’e bağışlandığını belirtti. Aydemir,”Bu çalışma ile geleceğin mimari olan çoçuklarımıza farklılıklara karşı duyarlı olma anlamında farkındalık oluşturmak amaçlanmıştır.Öğretmenimiz Serpil Güler ve öğrencilere teşekkür ederim “dedi.
                 Kulüp Danışman Öğretmeni Serpil Güler’de “ Lösev için başlattığımız yardım bağış kampanyası sona ermiştir. 5.6.7. sınıf öğrencilerinin yaptığı yardımları lösevin hesabına yatıracağız.Amacımız Öğrencilerimizin yardımlaşmayı öğrenmeleridir.”dedi.
            Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü öğrencileride, yaptıkları yardımdan dolayı mutlu olduklarını belirterek bu tür yardımlaşma etkinliklerinin devam edeceğini söyediler.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.