İL EMNİYET MÜDÜRÜ MELİH EKİCİ’NİN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Tarih : 2018-06-14 / Kategori : Duyurular

İL EMNİYET MÜDÜRÜ MELİH EKİCİ’NİN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI Bahceşehir Koleji

yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

          Toplumumuzun birlik ve beraberlik duygularını artıran sevgi ve saygının en güzel örneklerinin yaşandığı bayramlarımız, dargınlıkların ve küskünlüklerin unutulup, herkesin kucaklaştığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının yoğunlaştığı günlerdir.

 

Millet olarak, bayramların getirdiği kardeşlik, barış ve huzur ortamının değerini bilmeli ve bu bağlamda hayatımızda hoşgörüye daha çok yer vermeliyiz. 
Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü olarak, vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını huzur ve güven içinde geçirmesi için personelimiz 24 saat görevi başındadır. Siz Iğdırlı hemşerilerimin karşılaştığı her türlü asayiş, güvenlik ve trafik olayları ile ilgili ihbar, şikâyet ve yardım talepleriniz için 155 Polis İmdat Telefonu her an hizmetinizdedir. 
Bu vesileyle Türk Polis Teşkilatı ve şahsım adına Iğdırlı hemşerilerimizin Ramazan Bayramını birlik, beraberlik ve dayanışma duyguları içerisinde geçirmesini temenni eder, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anar bayramınızı en içten duygularımla kutlarım. Şahsım ve teşkilatım adına selam ve saygılarımı sunarım.
            Melih EKİCİ
         İl Emniyet Müdürü
     1.Sınıf Emniyet Müdürü

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.