Bir Diplomaya Sığmayan Hayaller İçin İkinci Bir Üniversite

Tarih : 2018-08-17 / Kategori : Eğitim

Bir Diplomaya Sığmayan Hayaller İçin İkinci Bir Üniversite Bahceşehir Koleji

yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Iğdır Bürosu Yöneticisi Öznur ATİLA YILMAZ, Sınavsız İkinci Üniversite hakkında açıklama yaptı.

 Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Iğdır Bürosu Yöneticisi Öznur ATİLA YILMAZ’ın yaptığı açıklamada şunları kaydetti; Herhangi bir yükseköğretim programından mezun olanlar ile Merkezî Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemine göre eğitim-öğretim yapan fakülteler dışında yükseköğretim programında kayıtlı öğrenciler açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelere İnternet başvurularını, ikinciuniversite.anadolu.edu.tr internet sitemizden veya AÖF Iğdır Bürosu’ndan yapabilirler
Bir Diplomaya Sığmayan Hayaller İçin İkinci Bir Üniversite
BAŞVURU VE KAYIT TARİHLERİ
11-21 Eylül 2018 tarihleri arasında olacaktır. 
Belki şu anda çok iyi bir üniversitede okuyorsun. Peki, gerçekten bu bölümde okumak mıydı hayalin? Ya da bir mesleğe sahip oldun sonunda ama neden bununla yetinesin ki? Hayatında her şey yolunda olsa da, başka meslekler, başka meraklar, başka hayallere sahip olmak isteyebilirsin. İşte, Anadolu Üniversitesi sana tüm bunları gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Üstelik şartsız, sınavsız... Şimdi, Anadolu Üniversitesi İkinci Üniversite Programları ile kariyerinde yükselme, merak ettiğin bölümde okuma ve hayallerini gerçekleştirme şansı ellerinde. Eğer senin de hayallerin bir diplomaya sığmıyorsa İkinci Üniversite Programları seni bekliyor!

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.