KARAKOYUNLU KAYMAKAMLIĞI CUMHURİYET KUPASI DEVAM EDİYOR

Tarih : 2018-10-19 / Kategori : Spor

KARAKOYUNLU KAYMAKAMLIĞI CUMHURİYET KUPASI DEVAM EDİYOR yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

     Karakoyunlu ilçemizde Futbol Heyecanı Devam ediyor…​  

      Karakoyunlu Kaymakamı Kamil GÜZEL’in talimatlarıyla “Koşabiliyorken koş” Projesi kapsamında Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzce “Karakoyunlu Kaymakamlığı Cumhuriyet Kupası” adı altında, Kamu Kurum ve Kuruluşlarda çalışan personeller ile ilçe esnafı, korucu, muhtar ve İŞKUR çalışanlarına yönelik düzenlenen Kurumlar arası Halı Saha Futbol Turnuvasına 11 Takım katıldı. 

          Kura çekimi ile 2 grupta puan usulü tek devreli lig sistemine göre yapılan müsabakalar neticesinde Beyaz Grupta Şehit Polis Nevzat ALAGÖZ Ortaokulu birinci, İlçe Jandarma Komutanlığı ikinci, Kırmızı grupta ise Esnaf ve Sanatkâr Odası Birinci, Karakoyunlu Belediyesi ikinci oldu.
            Karakoyunlu Kaymakamı Kamil GÜZEL, Turnuvaya katılım sağlayan Kurumları  tebrik eder, maçlarda oynayan ilçemiz çalışanlarını kutlarız, Yarı Final ve Final Maçlarında oynayacak takımlara başarılar dileyerek, yarı final ve final maçlarını izlemeye tüm il ve ilçe halkımızı davet ediyoruz.”dedi.
Çapraz eşleşme ile belirlenen yarı final ve final maçları ise, Yarı Final maçları Esnaf ve Sanatkârlar Odası -/- İlçe Jandarma Komutanlığı, Ş. Polis Nevzat ALAGÖZ Ortaokulu -/- Karakoyunlu Belediyesi  arasında  19.10.2018  tarihinde 15.00 16.00 saatleri arasında oynanacaktır. Finala kalan takımlar ise  25.10.2018 15.00 - 16.00 tarihleri arasında oynanacağı belirtildi.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.