Mehmet Çavuş Şehitlik Anıtı'nın Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor

Tarih : 2019-06-18 / Kategori : Genel Haber

Mehmet Çavuş Şehitlik Anıtı'nın Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor yesil_igdir_yemek.jpg Reklam Alanı

       Vali Enver Ünlü, Mehmet Çavuş Şehitlik Anıtı’nın yeşil alan, onarım ve çevre düzenlemesi çalışmalarını yerinde inceledi.
       Vali Ünlü'ye İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat Akkuş ve ilgili teknik personeller eşlik etti.
 

        Bizi millet yapan yüksek değerlerimizi daima canlı tutmaya devam edeceğiz.
        Vali Ünlü, Mehmet Çavuş Şehitlik Anıtı'nın aziz şehitlerimizi simgelediğini ve bundan dolayı burada yapılan çalışmaları çok önemsediğini belirterek, ''Burada şehitlerimizin aziz hatıraları anıt mezarlarla yaşatılıyor. 
         Burayı en güzel hale getirmek; bugünümüzü kurtaran, maziye yiğitliğini ve büyüklüğünü mühürleyen, bu toprakları bize ebedi vatan bırakan kahramanlarımıza olan minnet borcumuzdur.
         İnşallah çalışmalarımızı hızlı bir şekilde tamamlayacağız. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bizler, gençlerimiz, değerli hemşehrilerimiz her fırsatta buraya gelip, birer fatiha okuyacağız. Bu vatanın evlatları olarak geçmişten aldığımız ilhamla; şehitlerimizin bize bıraktığı mukaddes emanetin sorumluluğunun idraki olarak her geçen gün aynı şuur ve inançla bizi millet yapan yüksek değerlerimizi daima canlı tutmaya, yüceltmeye devam edeceğiz. Rabbim bizleri şehitlerimize mahcup etmesin.'' dedi.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.