İl Sağlık Müdürüne Ziyaretçi Akını

Tarih : 2019-10-26 / Kategori : Sağlık

İl Sağlık Müdürüne Ziyaretçi Akını Reklam Alanı

          İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Op. Dr. Nevruz Erez’in göreve başlamasıyla birlikte yoğun bir ziyaretçi akınının yaşandığı gözlemlendi. 
          Yeşil Iğdır ve 15 Temmuz gazetelerinin sahibi Cabbar Şıktaş ve Melekli eski Belediye Başkanı Ali Varol’da İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Nevruz Erez’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. 
 

         Göreve atanmasıyla birlikte toplumun her kesiminin ziyaret ettiği Erez, yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Ben hizmet için geldim. Bu güne kadar edindiğim birikimlerimi Iğdır’da hayata geçirmek istiyorum. Elbette tek başıma çözeceğim sorunlarda var, Bakanlığımızın himayesinde çözeceğimiz sorunlarda olacaktır. Iğdır’dan ayrılmadan önce Anjiyo ünitesiyle alakalı çalışmalarımız olmuştu, yarım kalan Anjiyo projemizi hayata geçirecek, halkımızın il dışına gitmesinin önüne geçeceğiz. Hastanemizde görev yapan hekimlerimizin sayısının artırılması, sarf ve cihazlarının temini konularına ağırlık vereceğiz. Hekimlerimizin daha rahat ve huzurlu bir ortamda çalışmalarına olanaklar sağlayacağız. Eski hastane için yıkım kararı alındı. Hastane yıkıldıktan sonra yerine sağlık kompleksi yapmayı düşünüyoruz. Henüz düşünce aşamasında olan bu proje hemen bugünden yarına olabilecek bir yatırım değil. Ama Bakanlığımızın ve siyasilerimizin desteği ile 2020 yatırım programına aldırmayı hedeflemekteyiz. Bu projeyi hayata geçirdiğimiz takdirde, İl Sağlık Müdürlüğünün yeri ile halk sağlık müdürlüğünün yerini şehir merkezinde olmaları sebebiyle toplum sağlık merkezine dönüştürerek halkımızın hizmetine sunacağız.  Ziyaretime gelen tüm dostlara teşekkürlerimi sunuyorum. Halkımıza layıkıyla hizmet etmek bizim en ulvi görevimiz olacaktır. Çalışmaktan korkmam ve yorulmam. İnşallah sizlerin de desteği ile en kısa sürede sağlıkla ilgili tüm sorunlarımızı çözüme kavuşturacağız.” Dedi. 
        İl Sağlık Müdürlüğüne atanan başarılı uzman hekim Nevruz Erez’e yeni görevinin hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.