İŞ İNSANI ERGÜN ARAS TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ

Tarih : 2020-10-26 / Kategori : Gündem

İŞ İNSANI ERGÜN ARAS TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ Reklam Alanı

Iğdır’ın tanınmış iş insanlarından ve bir dönem Ak Parti İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanlığı yapan Ergün Aras 26.10.2020 günü Erzurum ilinden Iğdır’a gelirken saat 15.30 sularında Doğubayazıt ilçesine 10 km. kala kaza yaparak hayatını kaybetmiştir.

İş insanı Ergün Aras, İnşaat Ustası iş insanı Kamber (Enver) Karakuş ile Erzurum ilinden Iğdır’a gelirken, Doğubayazıt ilçesine varmadan 10 kilometre ötede yol yapıp çalışmaları sebebiyle aracının stabilizeye girmesi sonucu şarampole yuvarlanmış ve takla atan araç yapımı devam eden bir köprünün beton bariyerlerine çarpmıştır.

 

Olay yerinde yaşamını yitiren Ergün Aras ve kazada yaralanan Enver Karakuş Doğubayazıt devlet Hastanesine kaldırılmıştır.

 

Ergün Aras’ın yaşamını yitirdiği kazada yaralanan Enver Karaku’da Doğubayazıt Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmış ve vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olduğu öğrenilmiştir.

 

Merhum Ergün Aras’ın cenazesi 27.10.2020 Salı günü Saat 16.00’da Alikamerli Mahallesi Camisinden kaldırılarak, Alikamerli Mezarlığında defnedilecektir.

 

Merhum Ergün Aras’a yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diler, kazada yaralanan Enver Karabuş’a da acil şifalar dileriz.    

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.