Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim, Baydar ailesine çat kapı ziyarette bulundu.

Tarih : 2021-01-12 / Kategori : Genel Haber

Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim,  Baydar ailesine çat kapı ziyarette bulundu. Reklam Alanı

Vali/Belediye Başkan V. H. Engin Sarıibrahim, dün akşam mesai bitiminde Özgür Mahallesinde ikamet eden ihtiyaç sahibi Baydar ailesine çat kapı ziyarette bulundu.
 

Sn. Sarıibrahim, ihtiyaç sahibi ailemizin sağlık ve sosyo-ekonomik durumları hakkında aileden bilgi alarak onların sorun ve taleplerini dinledi. Sn. Sarıibrahim, soğuk kış günlerinde gerek yavrularımızın gerekse ailemizin tüm ihtiyaçlarının, sosyal devlet anlayışıyla Belediyemiz imkânlarından ivedilikle karşılanması için çalışma arkadaşlarına talimat verdi. 
Ailenin 5 çocuğuyla da yakından ilgilenerek onlarla vakit geçiren Sn. Sarıibrahim, “Her çocuğumuzun eşit şartlarda, mutlu ve huzurlu bir ortamda büyümesi için devletimizin imkânlarından ne yapılması gerekiyorsa yapacağız. Minik kardeşlerimizi kaderleriyle baş başa bırakmayacağız. İhtiyaç sahibi ailelerimize gelmezsek, görmezsek, devletimizin şefkatli elini hissettirmezsek bu günahsız yavrularımızın vebali en başta biz yöneticilerin üzerinde kalır. Bizler burada devletimizi temsil ediyorsak, devletimizin imkânlarını da tüm ihtiyaç sahibi ailelerimize de ulaştırmak boynumuzun borcudur.” dedi.
Ailemiz ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Sn. Sarıibrahim’e teşekkürlerini iletti.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.